gallery photoКожен задоволений клієнт - це ще один крок до здоров'я всієї нації.

Пропонуємо Вашій увазі частину відгуків клієнтів про наш центр Здоров'я, людей, які користуються нашими послугами тривалий період часу. Деякі клієнти залишили з радістю свої контактні дані.

 

 

Проходила діагностику для того щоб дізнатися про стан свого здоров‘я на клітинному рівні. Це обстеження абсолютно безболісне, проходить досить швидко але разом з тим дає достовірні дані про всі органи і їхню взаємодію між собою. Для мене головною перевагою цієї діагностики є те що я змогла дізнатися причини захворювань, а не просто забрати сам симптом. Адже стмптоматика допомагає виявити що саме «турбує» наш організм і тому зазвичай це лише вершина айсберга. Віра Богданівна дуже грамотно і дохідливо пояснила всі процеси які проходять в моєму організмі, відповіла на всі мої запитання. Оздоровча програма була підібрана індивідуально відповідно до потреб і особливостей мого організму!І Насправді після декількох тижнів прийому програми по схемі я відчула ефект, моє самопочуття значно покращилось. Напередодні і після курсу здавала аналізи, які також змінилися в кращу сторону!
Рекомендую усім хто хоче дійсно покращити своє здоров‘я і не просто «залікувати симптом», а знайти причину і почувати себе чудово як фізично так і емоційно, адже з усвідомленості і піклування починається любов до себе❤️

т. 067 797 77 61

Вперше прийшла на діагностику під час вагітності (був дуже сильний токсикоз, навіть воду не могла пити), адже ця процедура зовсім безболісна та не має протипоказань, на відміну від звичайного УЗД. Все було чудово, від прийому залишилися лише позитивні враження. Дуже добре провели обстеження, якісно пояснили ситуацію. Після обстеження почала використовувати оздоровчу програму, і як наслідок, через тиждень токсикоз зник!!!! І взагалі більше не проявлявся. Завдяки цій програмі змогла жити повноцінним життям, ні в чому собі не відмовляючи!!!! + швидкі природні пологи (1.5 години, включаючи схватки). Все чудово, користуюсь послугами і надалі. Рекомендую👍👍👍👍

Пройшла діагностику. Оскільки я лікар, то скепсису до всього, що не таке, про що ми вчили в медінституті, не бракувало. Але, я цікавлюся всім новим, тому вирішила спробувати. А коли Світлана Олександрівна під час діагностики мені розповіла все те ж, що і було до того підтверджено лабораторними та інструментальними методами в лікарні, я вирішила докладніше вивчити цей метод. Після основного індивідуального курсу продовжую профілактично підтримувати здоров'я. Забула про біль голови. Вилікувала вегето-судинну дистонію (про що наші лікарі кажуть, що це не можливо). Нормалізувався кров'яний тиск. Пропала метеозалежність. "Пішли" 7 кг ваги, що теж радує неабияк.

т. 093 747 65 60

Доброго дня! Мене звати Божена, я думала, думала писати чи ні, бо не люблю писати якісь відгуки,краще їх читати,але вирішили написати. З Тринькою Вірою Богданівною я знайома вже більше 10 років. І від того часу ми з сім'єю проходимо діагностику. Можна сказати, що Віра Богданівна це наш сімейний лікар, до якого можна завжди звернутись. А ситуацій з здоров'ям у нас було чимало, і щоб іншого ми не пробували в кінцевому результаті, ми почались лікувати по рекоменаціях Віри Богданівної. Ось наприклад, коли я була вагітна другою дитиною, в один прекрасний день мені щось сталось з лівим оком я перестала бачити. Після звернення до лікаря, мені поставили діагноз нейроретиніт (відшарування сітківки), написали петицію і сказали що скоріше всього я вже не буду цим оком бачити. Але після обстеження я пройшла курс очистки і лікування, я бачила лівим оком100%, а лікар офтальмолог сказала ,що якби цього власними очами не бачила, ніколи не повірилаб. І таких різних ситуацій у наші сім'ї було чимало.Часом здавалось, що вже нічого не допоможе, але допомогло!Дякую Вірі Богданівні за те,що вона у нас є, за те, що нас обстежує. Дякую за увагу.

т.097 546 98 78

Давно хотіла пройти діагностику всього організму!
Довго шукла хороший центер, наткнувшись на приватний центр Здоров'я вирішила спробувати. Мене обстежував дуже прекрасний спеціаліст Тринька Віра Богданівна.
Діагностика пройшла на високому рівні на всі мої запитання по здоров'ю були відповіді - коротко і по суті! За що і вдячна.

Мені довелося в свому житті стикнутися з такою хворобою як бешиха(в народі її називають просто рожа) та її наслідками лімфостазом(набряк на нозі). Лікувала я її по різному і в лікарнях лежала місяцями, і спалювала. Що тільки я не робила, але так щоб нога прийшла в норму і не відрізнялася від другої не було. І одного разу мій друг познайомив мене з Тринькою Вірою Богданівною. Вона підказала як лікувати ногу і сказала, що треба робити серйозну чистку організму. Перший раз я поставилася скептично, але через 5днів були перші результати. Температура впала і нога стала виглядати як раніше. Рожа пройшла. Я не повірила очам. Але факт залишається фактом. Величезне дякую Вірі Богданівні за діагностику і за мою ногу.

Ми з мамою пройшли обстеження на приладі DiaCor . Отримала повну інформацію по стану здоров'я, яку не змогла получити пройшовши більше 10-ти обстежень у державному медичному центрі, причому витративши більше 1 тис. грн. і пройшовши 2 тижневий курс лікування ( 4 тис.) проблема не зникла((( По результатах обстеження у центрі "Здоровя" було виявлено, що першопричина моєї гіпертонії не у звужені судин, а у високому % забрудненості крові і поганій циркуляції. Лікування, що було призначено, принесло результат за лічені дні. У мами теж проблеми з серцево-судинною системою, і однією з причин виявилось недостатній рівень кальцію. По рекомендаціях спеціаліста мама пройшла курс. По результатах повторного обстеження у кардіолога, стан здоровя був кращий ніж після двотижневого лікування у клініці. Я рекомендую кожному, хто цінує своє здоровя пройти дане обстеження, повірте - воно того варте.

т. 097 164 3401

В наш час зараз знайти, хорошого лікаря, який знає дійсно причину захворювань та як вирішити це питання, дуже складно.
У мене були мігрені ( головні болі) які роками не давали мені жити повноцінним життям.
Скільки лікарень та спеціалістів я не відвідувала, які я вже препарати не пробувала на собі мені вже нічого не помагало.
Дочка прийшла одного разу в гості та сказала що чула про центр Здоров'я. Ми ввагались чи йти чи ні.
Вирішили бо мені ставало дедалі гірше. Дякую за те що мене прийняв лікар Ярослав Степанович, він одразу ж після обстеження сказав дійсну причину головних болів.За рекомендаціями лікаря я вирішила пройти курс лікування. Нарешті я відчула що таке прокинутися вранці коли не болить голова.
т. 067 797 89 23

Нещодавно я проходила обстеження всього організму.
Я така людина яка дбає про своє здоров'я і шукаю завжди такі підходи що до свого здоров'я які дійсно дієві.
За рекомендацією свого сімейного лікаря відвідала оздоровчий центр.
Не жалію що віддала, задоволена!
Спеціаліст Тринька Віра Богданівна - це людина яка дійсно зацікавлена у оздоровленні людей. Ніколи не зустрічала в державних структурах таких людей.
По її рекомендації я вирішила пройти курс лікування.
Відчула хороші результати які дали мені впевненість у завтрашньому дні.

По рекомендації знайомих я вирішив пройти обстеження.

По своєму стану здоров'я у мене не все в порядку,і я про це знав. Багато років я ходив по лікарям,а вона перекидували мене від одного до другого. Багато зданих аналізів. І результат- ні хто толком не може сказати в чому причина мого жахливого стану здоров'я. Кожний призначає свої ліки,від яких почались ще й супутні проблеми. Ні кінця ні краю.

Пройшов обстеження у спеціаліста Триньки Віри Богданівни, І наскільки мені все точно було сказано , що я навіть не очікував. Я був у захваті від пройденого обстеження, чудовий спеціаліст . 

По рекомендації лікаря я  пройшов курс лікування, який покращив моє здоров'я,на сьогоднішній день я почуваю себе чудово. Я дуже вдячний  за можливість проходження обстеження та покращення стану здоров'я.