Відгуки
Відео відгуки
 • Максимович Оксана
  • Знайома порадила мені пройти комплексне обстеження. Спочатку були сумніви. Коли пройшла кваліфіковані спеціалісти дали всі відповіді на мої питання по здоров'ю і роз'яснили причини. Також проговорили по задавлені проблеми.

  • Я тепер рекомендую всім таке обстеження. Масаж на приладі мене взагалі вразив, після проходження відчуваєш легкість крім того забрала побоювання під коліном. Рекомендую.
 • Іван
  • Рік тому мене дуже сильно почали боліти коліна та ноги, важко було ходити, по сходах практично нереально. Ситуація постійно погіршувалася. Оскільки працюю я фізично, мені було дуже важко. Обходивши багатьох лікарів та здавши дуже багато різних аналізів ніхто не зміг сказати причини чого болять, говорили щощось з суглобами, якась рідина яку треба забирати звідти (вже навіть хотіли робити операцію на коліно але я відмовився). Дочка тоді проходила обстеження у «Центрі збереження Здороов'я» і порекомендувала мені пройти. Звичайно, що я погодився. Пройшовши обстеження — я одразу отримав відповідь на своє питання по колінах. Я був вражений точністю даного приладу. Виявляються у мене просто вимивався кальцій і не засвоювався, і питання по хребту були. Мені підібрали індивідуальний курс. Зараз проблема зникла. Однозначно рекомендую всім! Іван
 • Мельник Юрій Миколайович
  • Я пройшов комплексне функціональне обстеження у центрі здоров'я. За 3 р.до того в мене був інсульт (паралізувало ліву сторону). Після цього обстеження лікар побачив стан мого організму, дав консультацію. Я почав використовувати всі рекомендації по фізичних вправах, також приписали мені оздоровчий комплекс. В перший місяць помінявся емоційний стан і самопочуття. Відновився рух і циркуляція крові,тиск завжди в нормі. Проходив за 1 місяць потім за б місяців повторне обстеження. Зараз все добре! Дякую лікарям за професіоналізм, за можливість почути максимум інформації про свій організм. Обстеження пройшли всі члени сімї. Жінка вилікувала підшлункову, покращила роботу вього шлунково-кишкового тракті врегулювала рівень гормонів! Тепер проходимо періодично для профілактики. Піклуйтеся про здоров'я і будете здорові. Мельник Юрій Миколайович.
 • Тетяна
  • Маючи проблеми зі здоров'ям, я довго шукала вихід як бути здоровою. Прочитавши оголошення про оздоровлення, я одразу прийняла рішення, пройти комплексне обстеження всього організму, на Інтера Діакор. Я була здивована результатом та точністю даного обстеження. Пройшовши курс оздоровлення, в мене за два тижні нормалізувався. тиск, пройшли головні болі, перестали терпнути руки та боліти ноги. Такого швидкого результатуя не очікувала. На таке обстеження я привела свою маму, яка 20 років хворіла на панкреонекроз підшлункової. Результатом мама задоволена. А пройшовши комплекс масажів у мами покращилася циркуляція крові та з'явилася сила та енергія. Рекомендую всім: безпечно, точно та заощадження коштів.